Czy można zamówić stół industrialny bezpośrednio u producenta?

Mając pomysł na urządzenie wnętrza loftowego i chcąc nabyć odpowiednie wyposażenie, warto poszukać firmy, który przyjmuje indywidualne zamówienia i wykonuje meble zgodnie z życzeniem. Dzięki temu można będzie wybrać wykończenie pasujące do pozostałych elementów wystroju, jak i do indywidualnych preferencji. Pragniesz dowiedzieć się, z jakich materiałów i w jakiej kolorystyce mogą być wykonane? Zapoznaj się z poniższym tekstem!

Gdzie szukać firmy oferującej stoły na zamówienie?

Producent mebli utrzymanych w tym stylu, który przyjmuje indywidualne zamówienia, z pewnością jest dostępny w Internecie. Decydując się na skorzystanie z jego usług, można zamówić produkt idealnie dobrany do preferencji. Klientów pragnących kupić stół industrialny nie zawiedzie oferta ani jakość wykonania mebli.

Z jakich materiałów najczęściej produkuje się stoły w tym stylu?

Podobnie jak inne elementy wystroju, meble industrialne cechują się surowością, minimalizmem oraz wykonaniem z naturalnych surowców. Do ich wyrobu producenci wykorzystują:

  • metale, w tym stal nierdzewną,
  • drewno,
  • szkło,
  • beton,

ale czasami zamiast drewna stosowane są również laminaty wykończone tworzywem ABS. Wytworzone z nich produkty są solidne, funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu. Wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, aby usunąć ewentualne zabrudzenia.

Jak producent zabezpiecza metal przed uszkodzeniami?

Do ochrony metalowych podstaw stołów przed zarysowaniami wykorzystuje się ekologiczne farby proszkowe. Pokryte nimi profile nóg i podstawy blatów zyskują odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zamówiony stół industrialny nie wymaga skręcania, gdyż dostarczany jest do klienta w całości na palecie, a do przesyłki dołączona jest 12-miesięczna gwarancja.

Jakie kolory nóg i podstaw są do wyboru?

Metalowe konstrukcje do mebli najczęściej malowane są białymi lub czarnymi farbami proszkowymi, matowymi albo z drobną strukturą. Na specjalne zamówienie mogą być wykonane w kolorze złotym, srebrnym lub  inox. Chcesz kupić efektowny stół do loftowego czy minimalistycznego wnętrza? Zapoznaj się już dziś z ofertą i dokonaj wyboru!