Czy stół industrialny będzie pasował do nowoczesnego wnętrza?

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz wraca do łask styl loftowy. Jako że jest on charakterystyczny dla dawnych fabryk i magazynów, cechuje się pewną surowością i minimalizmem. Takie cechy powinny też mieć meble kupowane do mieszkania urządzonego w tym wyjątkowym stylu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, z jakich materiałów są one produkowane, przeczytaj dalszą treść artykułu! 

Jak wybrać stół do wystroju loftowego?

Do najważniejszych cech tego stylu należy zaliczyć minimalizm, otwartą przestrzeń i zamierzoną surowość. Doskonale pasują do niego naturalne materiały, takie jak cegła, beton, metal i drewno, dlatego, aranżując wnętrze, trzeba o tym pamiętać. Idealnym wyborem do nowoczesnej aranżacji pomieszczeń utrzymanych w tej konwencji będzie zatem  stół industrialny o solidnej konstrukcji.

Stół industrialny — jakie materiały?

Pragnąc cieszyć się urodą i funkcjonalnością stołu, miłośnicy stylu loftowego czy industrialnego powinni zdecydować się na produkt wykonany z drewna dębowego, z metalowymi nogami, np. ze specjalnej stali nierdzewnej. To doskonałe połączenie nowoczesności i klasycznego minimalizmu, dlatego, poza aranżacjami wspomnianymi wyżej, produkt ten można dopasować także do pomieszczeń utrzymanych w innych stylach.

Czy są to trwałe meble?

Znajdujące się w sprzedaży stoły produkowane są na indywidualne zamówienie. Już nawet użyte do ich wyrobu materiały świadczą o ich solidności. Dodatkowo stal pokrywana jest specjalną farbą proszkową, gwarantującą wysoki stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Powłoka ta jest przyjazna środowisku, co więcej, klient ma do wyboru wiele kolorów. To m.in.:

  • czarny mat,
  • czarny z drobną strukturą,
  • biały mat,
  • biały z drobną strukturą,

a na specjalne zlecenie dostępne są też podstawy w kolorze złotym, srebrnym oraz inox.

Jaka jest cena takich stołów?

Koszt zakupu uzależniony jest od kilku czynników, takich jak wielkość mebla, rodzaj i wykończenie blatu czy gatunek farby. Jeśli chcesz kupić stół industrialny dopasowany do potrzeb, odwiedź stronę i zamów odpowiadający Ci model!